Завантажити ще

Дві доби близько сотні поліцейських шукали дівчинку, яку забрала з дому тітка

Дві доби близько сотні поліцейських шукали дівчинку, яку забрала з дому тітка
Фото: facebook.com/pol.kyivregion

28 березня до Бучанського управління поліції Київської області звернувся житель міста Бахмач, що на Чернігівщині. Чоловік повідомив про зникнення власної доньки.

Особливо моторошною ситуація виглядала на тлі того, що зовсім нещодавно, 25 лютого, мама цієї дівчинки загинула внаслідок пожежі.  

На пошуки дівчинки було оперативно залучено підрозділи поліції Київщини, в тому числі працівників відділу поліції №2 Бучанського районного управління поліції Київщини, поліцейських офіцерів громади, ювенальну поліцію, кримінальну поліцію, ДФТГ і представників громадськості.

- До нас звернувся батько дівчинки. Попередньо відомо, що він військовослужбовець і знаходиться на лікуванні у шпиталi. І так трапилось, що його колишня дружина загинула в пожежі, яка сталася у Чернігівській області. Вона проживала на той час з двома своїми дітьми – неповнолітніми хлопчиком і дівчинкою. Після пожежі, коли вона сталася, чоловік не одразу дізнався про трагедію, а коли вже дізнався - приїхав. І разом з ним приїхала двоюрідна сестра загиблої, - розповідає речниця поліції Київської області Ірина Прянішнікова.  

Родичка загиблої матері дитини намагалась забрати дівчинку до себе. Але органи опіки не підтримали її. Дитину було вирішено лишити з батьком. А потім дитина зникла. 

Правоохоронці розпочали пошук дитини. Засобам масової інформації прямо вночі надали інформацію про те, що дівчинка зникла, поширювали цю інформацію і соціальними мережами.

- Вранці, на жаль, результатів не було. Ми продовжили пошуки, підняли всіх на ноги - кримінальну поліцію, «ювеналів», залучили громадськість, - каже Ірина Прянішнікова. 

Згодом правоохоронці з’ясували, що причина крилася у сімейній ситуації.

- Коли органи опіки дівчинку залишили з батьком, тітка вирішила, що найкращим варіантом буде просто забрати цю дитину з собою. Але дуже добре, що наша поліція вчасно зреагувала, одразу почали розшукувати, і зрештою підтвердилась інформація, що дитина дійсно зникла саме після того, як востаннє бачили її разом з тіткою, - каже спікер поліції Київської області. - Тоді ми підключили трохи інші методи пошуку. І далі вже максимально намагались так зробити, щоб дитину добровільно повернули.

Дівчинку, звичайно, знайшли. Родичі її повернули, і тепер вона з батьком - у неї все гаразд.

Дівчинка вже вдома. Фото: facebook.com/pol.kyivregion

Дівчинка вже вдома. Фото: facebook.com/pol.kyivregion