Завантажити ще

Генерал США: РФ кинула під Бахмут близько 6 тисяч найманців "Вагнера"

Генерал США: РФ кинула під Бахмут близько 6 тисяч найманців
Фото: VIOLETA SANTOS MOURA/REUTERS

У боях за Бахмут Донецької області беруть участь близько 6 тисяч найманців ПВК "Вагнера".  Там же знаходяться десь 20-30 тисяч завербованих рекрутів, повідомив голова об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.

- Зараз вони ("вагнерівці". - Ред.) ведуть бойові дії переважно в Бахмуті. Там близько 6 тисяч або близько того справжніх найманців і, можливо, ще 20 або 30 тисяч рекрутів, яких вони набирають, багато з яких вийшли з в'язниць, - наголосив Міллі, якого цитує CNN.

За словами американського генерала,  група найманців зазнає величезних втрат в районі Бахмуту, назвавши бій за місто "бійнею" для росіян.

- Українці ведуть дуже ефективну оборону, яка, як доведено, дуже дорого обходиться росіянам. Приблизно за останні 20-21 день росіяни не досягли жодного прогресу в Бахмуті та навколо нього. Тож це бійня для росіян. Вони отримують удари в районі Бахмуту, і українці воюють дуже, дуже добре, - підкреслив Міллі.

Раніше Генштаб визнав, що РФ досягла часткового успіху під Бахмутом. При цьому військові наголосили, що ЗСУ продовжують тримати місто.