Завантажити ще

Міносвіти оприлюднило демонстраційний тест з біології для абітурієнтів

Міносвіти оприлюднило демонстраційний тест з біології для абітурієнтів
Фото: Getty Images

Український центр оцінювання якості освіти 24 березня оприлюднив демонстраційний онлайн-тестувальник із біології для вступників. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства освіти та науки України.

Зазначається, що за структурою, типами завдань, тривалістю виконання демонстраційний варіант є аналогічним до вступного тесту, проте інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному тесті. Під час проходження і демонстраційного тесту, і на реальному тестуванні абітурієнти зможуть обирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді.

З демонстраційним тестом із біології можна ознайомитися за посиланням. У ньому 30 завдань. Якщо учасник має повільний інтернет або не має можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером, із планшетом чи телефоном - можна завантажити файл із демонстраційним варіантом тесту з біології на свій пристрій, виконати завдання і звірити відповіді з правильними.

Раніше Міносвіти вже оприлюднило демонстраційні тести з п'яти предметів - української мови, математики, історії, фізики, та англійської мови. Невдовзі будуть оприлюднені демонстраційні тести з інших предметів НМТ.

Зазначимо, що основна сесія Національного мультипредметного тесту, який Міносвіти розглядає як альтернативу ЗНО-2023, відбуватиметься з 5 до 23 червня 2023 року, а додаткова відбудеться 11-24 липня. Він буде складатися з чотирьох предметів: української мови, математики, історії України та іноземної мови (англійська, французька, німецька чи іспанська).