10 червня
Завантажити ще

​​"Укренерго": в Україні достатньо електроенергії для споживання

​​
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Станом на ранок 24 березня споживання електроенергії в Україні значно нижче, ніж у п'ятницю минулого тижня. Це пов'язане зі значним потеплінням, повідомляють у НЕК "Укренерго".

За словами енергетиків, в Україні працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання.

-          Активна робота гідроелектростанцій зберігається протягом доби і додатково зростає, покриваючи пікові години споживання в енергосистемі. Також триває незначний імпорт електроенергії. Обсяг доступної потужності генерації підвищує операційну безпеку енергосистеми та дозволяє проводити ремонти на деяких електростанціях, - йдеться у повідомленні.

Лише у Житомирській області через значні пошкодження мереж, внаслідок неодноразових атак росіян застосовуються обмеження споживання.  В інших регіонах обмежень у мережах "Укренерго", які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає.

Складною залишається ситуація у регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує мережі. Через небезпеку обстрілів ремонтних бригад відновлення електропостачання у цих регіонах ускладнене.

За останні півроку ворог завдав 15 ракетних та 18 атак безпілотниками по енергетичній інфраструктурі України, завдавши масштабних і складних пошкоджень електростанціям генеруючих компаній та ключовим підстанціям "Укренерго".