Завантажити ще

Укренерго: Через «прильоти» на Житомирщині введено обмеження енергопостачання

Укренерго: Через «прильоти» на Житомирщині введено обмеження енергопостачання
Фото: t.me/Ukrenergo/

Станом на 22 березня споживання електроенергії є меншим, якщо порівнювати із середою минулого тижня, що обумовлено потеплінням. Як повідомили в Укренерго, працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також триває незначний імпорт електроенергії.

Наразі введені обмеження у Житомирській області, які є наслідком значних пошкоджень мереж через неодноразові атаки росіян.  

В інших регіонах обмежень у мережах Укренерго, які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до областей не доводились. Складною залишається ситуація у регіонах вздовж лінії фронту, де РФ постійними артобстрілами пошкоджує мережі.

Наразі енергетики продовжують працювати над усуненням мережевих обмежень, відновленням надійності та безперервності електропостачання. Відновлювальні роботи тривають на всіх об’єктах Укренерго, пошкоджених російськими атаками.

Росіяни упродовж всієї зими завдали 15 масованих ракетних та 18 атак БпЛА на енергооб’єкти. Майже всі ключові підстанції магістральних мереж Укренерго були атаковані щонайменше по 3-4 рази, їхньому основному обладнанню завдані тяжкі пошкодження.