Завантажити ще

Міська рада Івано-Франківська відреагувала на конфлікт пенсіонерки та дівчини зі скакалкою

Міська рада Івано-Франківська відреагувала на конфлікт пенсіонерки та дівчини зі скакалкою
Фото: facebook.com/osvitaIF

Міська рада Івано-Франківська закликала не допускати агресії як в бік літньої жінки, яка образила 19-річну Лізу, що стрибала на скакалці, так і в бік самої дівчини. У фейсбуці Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради припустили, що пенсіонерка реагувала б інакше, якби у неї була "щаслива старість".

- Ми дуже поважаємо Лізу, яка відстоювала свою позицію до останнього та не перейшла на особисті образи… Але й звернулися б до тих, хто агресивно коментував дії старенької. В жодному разі не захищаємо її спілкування з дівчиною. Але ж ми не знаємо, яка ситуація у цієї жінки, - люди такими стають не від доброго життя. Наразі всі на нервах через новини та ситуацію на фронтах. Якби у неї була щаслива старість, вона точно реагувала б інакше, - йдеться у заяві.

Ліза записувала, як стрибала на скакалці у дворі свого будинку, коли літня сусідка сіла на лаву та заявила, що дівчина їй заважає та махає скакалкою перед очима. У ході сварки жінка назвала Лізу “г*вном”. За даними журналістки "5 каналу" Ганни Рибалки, навчальний заклад не підтримав свою студентку та попросив її видалити відео зі своїх соцмереж - TikTok та Instagram. За даними користувачів, це Одеська національна юридична академія в Івано-Франківську.

20 березня місцевий блогер Максим Савчин зібрав молодь на підтримку Лізи у дворі, де було записано відео. Також у соціальних мережах з'явився флешмоб на підтримку дівчини під хештегом #лізамолодець. Люди додають до нього відео, де стрибають через скакалку.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Максим Савчин (@mcoptimist_)