23 вересня
Завантажити ще

В Івано-Франківську люди вийшли на акцію підтримки дівчини, що стрибала на скакалці

В Івано-Франківську люди вийшли на акцію підтримки дівчини, що стрибала на скакалці
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=DoKqU98x_U4

В Івано-Франківську розгорівся справжній скандал через сварку 19-річної Лізи з місцевою літньою жінкою, якій "заважала скакалка". Люди прийшли на місце скандалу, щоб підтримати дівчинку.

Все почалось з того, що Ліза виклала відео, на якому вона стрибає на скакалці на майданчику перед домом. Неподалік стоять пусті лави, на одну з яких сідає літня жінка, яка відразу ж почала виганяти дівчину та казати, що та заважає їй  своїми стрибками.

Дівчина намагалася владнати конфлікт та довести літній жінці, що вона також має право знаходитись біля свого під’їзду. Літня жінка у відповідь назвала Лізу "г*вном". Перехожий спробував допомогти дівчинці, але жінка стояла на своєму.

Ситуація набула розголосу. Більшість глядачів стали на захист дівчини, але були і ті, хто підтримав літню жінку. Серед них опинилися і керівники навчального закладу дівчини, які розкритикували Лізу та наказали видалити відео з своїх соцмереж.

У відповідь блогер mcoptimist (Максим Савчин), у якого понад 700 тисяч підписників у ТікТоку, організував флешмоб. До нього приєднались інші небайдужі люди. Вони зібрались у тому самому дворі і на тому ж місці разом стрибали на скакалці.

До них вийшла й героїня відео Ліза. Дівчина розказала, що не планувала такого розголосу, адже не є блогером і не має великої аудиторії.  

@mcoptimist5.0

НАША МОЛОДЬ НАЙКРАЩА‼️ Флеш-моб на підтримку дівчини, яка скакала на скакалці, а пенсіонерка на лавці почала її обзивати. До нашого флеш-мобу долучилися мої друзі, підписники, журналісти та навіть поліція🔥 Дякую усім не байдужим за підтримку‼️

♬ оригінальний звук - ОПТИМІСТ😁

@mcoptimist5.0

ДО НАС ПРИЙШЛА ТА САМА ДІВЧИНА🥰

♬ оригінальний звук - ОПТИМІСТ😁

 

Новини по темі: Івано-Франківськ спорт