23 вересня
Завантажити ще

В ГУР вважають, що РФ щомісяця мобілізують по 20 тисяч людей

В ГУР вважають, що РФ щомісяця мобілізують по 20 тисяч людей
Фото: REUTERS

Процес мобілізації в Росії не припинявся ні на один день. Щомісяця ворог мобілізує до 20 тисяч осіб, повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

- Цей процес (мобілізації- ред.) триває. І в рамках прихованої мобілізації щомісяця рашистам вдається близько 20 тисяч осіб мобілізувати. Додатково готуються нові мобілізаційні заходи, - наголосив Юсов.

За його словами, дії РФ та великі втрати на війні свідчать про про те, що "армія не є ефективною, не є забезпеченою, належним чином навченою".  Юсов наголосив, що моральний стан частково мобілізованих дуже низький, про що свідчать численні аудіоперехоплення з "панічними настроями" російських військових на передовій.

- Вони бачать роботу своїх же "загороджувальних загонів", бачать некомпетентність свого командування і бачать величезні втрати людей навколо себе. Ні про які ідейні складові чи довіру пропаганді Соловйова і Скабєєвої мова точно не йде, – сказав представник ГУР.

Юсов переконаний, якби не загороджувальні загони, то більшість російських мобілізованих спробували втекти з поля бою.

Напередодні Луганська ОВА повідомила, що російські загарбники намагаються приховати тотальну мобілізацію місцевого чоловічого населення.