Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На Луганщині росіяни проводять тотальну мобілізацію та шукають партизанів

На Луганщині росіяни проводять тотальну мобілізацію та шукають партизанів
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Російські окупанти вриваються до будинків цивільних на території окупованої Луганської області, нібито шукаючи партизанів. Про це повідомляє обладміністрація.

-У Сиротино, поблизу Сєвєродонецька, окупаційна влада поширила інформацію про проникнення диверсантів та роботу партизанів. Це спричинило посилений обшук населення. У закритих будинках замість диверсантів знаходять цінні речі, – розповіли у відомстві.

Також російські окупанти оголосили про початок масштабних військових навчань із залученням всього призовного чоловічого населення у Старобільську, Щасті, Новому Айдарі, Новопскові та Нижньотеплому. Таким чином, ворог намагається приховати тотальну мобілізацію місцевого чоловічого населення, зазначили в Генеральному штабі ЗСУ.

- Місцева так звана влада на тимчасово окупованих та захоплених територіях Луганської області заявила про початок масштабних військових навчань із залученням усього призовного чоловічого населення, які мають паспорти з написами "ЛНР" та "РФ". Таким чином, окупанти намагаються приховати тотальну мобілізацію у вищеназваних населених пунктах, - зазначили в штабі.

Раніше стало відомо, що на тимчасово окупованих територіях Херсонської області ворог намагається залучити власників російських паспортів до своєї армії. У приватних бесідах росіяни анонсують майбутню мобілізацію на окупованих територіях і тому пропонують укласти контракт добровільно, щоб мати можливість "служити" у безпечних районах. Центр національного спротиву вкотре закликав жителів окупованих територій не брати російський паспорт та по можливості залишити регіон.