Завантажити ще

У Херсоні на дві години скоротять комендантську годину

У Херсоні на дві години скоротять комендантську годину
Фото: t.me/olexandrprokudin

Голова Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко підписав указ про зміну часу комендантської години. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ГВА.

– Для захисту громадянських громадян та з метою проведення стабілізаційних заходів на деокупованій території населених пунктів Херсонського міського територіального товариства з 18 березня встановлено комендантську годину з 19:00 до 06:30, – зазначили в обладміністрації.

На території, де запроваджено комендантську годину, забороняється перебування у певний період доби на вулицях та інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів.

Раніше в Херсонській області ввели посилену комендантську годину. Голова Херсонської ОВ Олександр Прокудін заявив, що надійшла інформація про можливе перебування на території Херсона диверсійних груп ворога. З метою недопущення жертв серед цивільного населення під час проведення контрдиверсійних заходів в області з 13 до 17 березня включно він тривав з 17.00 до 06.30 ранку.