21 липня
Завантажити ще

У Києві з 26 березня планують скоротити комендантську годину

У Києві з 26 березня планують скоротити комендантську годину
Фото: Photo by Roman Pilipey/Getty Images

Триває узгодження щодо термінів і порядку зміни тривалості комендантської години в Києві. Найімовірніше, що з 26 березня комендантська година в столиці України скоротиться на одну годину. Починаючи від вказаної дати, вона триватиме не з 23:00, а з 00:00 до 05:00 щодня. Це дозволить збільшити час руху громадського транспорту. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

- Питання комендантської години ми розглядали регулярно, опрацьовували спільно з командуванням Угрупування сил і засобів оборони міста Києва, отримали численні клопотання. Також ми бачили і розуміли суспільний запит щодо скорочення. Це і успішна петиція, звернення приватних підприємств, державних установ та простих мешканців столиці. Зменшення комендантської години узгоджується з метою покращення логістичного забезпечення у столиці України, сприяння розвитку промисловості, підприємництва та економіки в цілому, - сказав начальник КМВА Сергій Попко.

Окрім того, Київська міська військова адміністрація разом із командуванням Угруповання сил і засобів оборони Києва вирішили зменшити кількість блокпостів у місті. Частина із них перейде в «сплячий» режим, а решта буде повністю демонтована. Це рішення вже впроваджується.

З 13 березня на п'ять днів у Херсонській області ввели посилену комендантську годину. Вона триває з 17.00 до 06.30.