3 червня
Завантажити ще

Львівські лікарі врятували хлопчика із рідкісною патологією

Львівські лікарі врятували хлопчика із рідкісною патологією
Фото: facebook.com/1tmolviv

У Львові прооперували 8-річного хлопчика, у якого діагностували рідкісне захворювання спинного мозку. Дитині загрожував крововилив будь-якої миті. Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

Батько 8-річного Євгена із Рівненщини загинув на фронті, захищаючи Україну, а в нього самого медики діагностували рідкісну патологію - артеріовенозну мальформацію (АВМ) нижньогрудного відділу спинного мозку. У перекладі на людську мову - артерії та вени у цьому місці сплелися у неправильний клубок. Як наслідок - притиснуті життєво важливі ділянки мозку та загроза крововиливу будь-якої миті. Єдиним виходом врятувати малюка була операція.

Хлопчика прооперували у Лікарні святого Миколая 24 лютого. Кілька днів Женя провів у реанімації під наглядом медиків, а потім була реабілітація. На відновлення відводилося не більше тижня. Підібравши оптимальне навантаження, навіть у такий короткий час спеціалісти змогли поставити дитину на ноги.

Хірурги із Лікарні святого Пантелеймона у Львові успішно прооперували 69-річного чоловіка із рідкісним захворюванням кишківника. Така патологія зустрічається лише у 0,1% пацієнтів.