9 червня
Завантажити ще

Житомир «на межі» використання світла, електротранспорт запрацює за два тижні

Житомир «на межі» використання світла, електротранспорт запрацює за два тижні
Фото: facebook.com/sukhomlyn.sergey

Житомир «на межі» використання електроенергії, відновити роботу електротранспорту зможуть лише за 10-12 днів. Про це 15 березня сказав мер Сергій Сухомлин, повідомила Житомирська міська рада.

- Можу сказати, що ми зараз «на межі» використання електричної енергії. Додаткове навантаження може призвести до відключення. А через 10 днів орієнтовно будемо розуміти свої ліміти і те, чи можемо ми відновлювати роботу електротранспорту, - сказав він.

Сухомлин додав, що Житомир перепідключили до інших областей. За кілька днів місто розглядатиме можливість роботи електротранспорту, але не в пікові години. Орієнтовно електротранспорт зможе вийти на маршрути за 10-12 днів.

У коментарі "Суспільному" Сергій Сухомлин розповів, що місту фактично вдається уникати планових відключень світла. Вуличне освітлення також планують включати спочатку після піку споживання, з дев'ятої години вечора.

На час простою електротранспорту транспортні картки з тарифом «Безліміт» на 30 днів будуть автоматично подовжені на кількість днів відсутності електротранспорту, повідомила міська рада.

Житомир постраждав 9 березня під час останньої масованої атаки Росії на енергосистему України. РФ завдала удару по об'єкту енергетичної інфраструктури за допомогою дронів-камікадзе. Без енергопостачання тимчасово залишилися більшість будинків та майже 150 тисяч абонентів. Також у місті зникала вода й були перебої з мобільним інтернетом.