8 червня
Завантажити ще

Жителям Дніпропетровщини дали 10 днів, щоб повернути зброю, видану на початку вторгнення

Жителям Дніпропетровщини дали 10 днів, щоб повернути зброю, видану на початку вторгнення

У Дніпропетровській області цивільних закликали повернути вогнепальну зброю та боєприпаси до неї. Жителі регіону мають зробити це протягом 10 днів. Про це повідомляє Telegram-канал голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

Такі терміни глава області озвучив на традиційній нараді із стражами порядку щодо ситуації у регіоні. Правоохоронці висловили занепокоєння тим фактом, що багато людей досі не здали зброю, яку їм видавали для захисту.

– Річ у тім, що на початку повномасштабного вторгнення цивільним громадянам надали зброю для захисту їхніх сімей та домівок. Коли ситуація у регіоні стабілізувалася, частина людей повернула зброю. Інші ж залишили "на руках". Списки цих громадян нам відомі, оприлюднювати їх ми поки що не будемо, але ще раз наголошую: у них є 10 днів починаючи відсьогодні на повернення зброї в установленому порядку, - заявив Лисак.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков виступив за те, щоб після війни населення України мало офіційно зареєстровану вогнепальну зброю і могло вміло ним користуватися, щоб ворог знав, що на нього чекає у разі агресії.