Завантажити ще

Укренерго: ситуація в енергосистемі України стабілізувалась

Укренерго: ситуація в енергосистемі України стабілізувалась
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Енергетики запевняють, що станом на ранок 6 березня ситуація в енергосистемі країни стабілізувалася. Проте війна триває, отже ситуація може змінитись. Про це повідомили у пресслужбі "Укренерго".

-  Ми продовжимо інформувати про стан енергосистеми, але скоротимо кількість повідомлень до трьох на тиждень. У разі зміни ситуації ми одразу повернемося до оперативного інформування, - йдеться у повідомленні.

У найближчий тиждень не очікується різкого зростання споживання через погодні умови, яке могло б вплинути на стабільність електропостачання. Станом на 6 березня дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже 23 день поспіль і наразі не прогнозується.  Споживання поступово зростає, що характерно для початку робочого тижня.

-  Працюють всі види електростанцій в енергосистемі. Генерації електроенергії в енергосистемі країни достатньо для покриття споживання. Триває незначний імпорт електроенергії. Обсяг наявних доступних потужностей генерації сприяє підвищенню операційної безпеки енергосистеми, - кажуть енергетики.

Також зазначається, що обмежень у мережах Укренерго, що спричиняють необхідність обмеження споживачів, наразі немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

Продовжуються роботи для підвищення надійності живлення регіону в Одеській області. Відключення споживачів не прогнозується. Також тривають ремонтні роботи на всіх інших об’єктах Укренерго, пошкоджених ворожими обстрілами.