25 вересня
Завантажити ще

Укренерго: В результаті російських обстрілів є пошкодження мереж у двох областях

Укренерго: В результаті російських обстрілів є пошкодження мереж у двох областях
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Станом на ранок 2 березня в цілому по Україні дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і поки що не прогнозується.  В той же час внаслідок нових обстрілів російських агресорів пошкоджено енергомережі у Полтавській та Сумській областях, повідомили в Укренерго.

- Учора ввечері внаслідок обстрілу росіян є пошкодження у мережах операторів системи розподілу на Полтавщині та Сумщині. Бригади обленерго ведуть відновлювальні роботи, - йдеться у повідомленні.

Водночас дефіцит потужності в енергосистемі відсутній уже 19-й день поспіль і поки що не прогнозується. Зросла доступна потужність в енергосистемі, що підвищує її операційну безпеку та зменшує ризики виникнення дефіциту, зазначили у компанії.

Сьогодні споживання відповідає рівню робочого дня та стабільне протягом тижня. Споживання покривається українською генерацією та імпортом.

Нині у роботі всі види електростанцій. Інтенсивно працюють гідроелектростанції, які через повінь мають багато ресурсів, а також сезонно - електростанції із відновлюваних джерел енергії.

Мережевих обмежень у мережах немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

Енергетики продовжують ремонтні роботи на всіх об'єктах енергосистеми, які раніше отримали пошкодження від атак росіян, для збільшення доступної потужності та підвищення надійності передачі електроенергії та живлення окремих регіонів.