3 червня
Завантажити ще

Водій салатового BMW вперше прокоментував скандал із затриманням

Водій салатового BMW вперше прокоментував скандал із затриманням
Фото: instagram.com/mari___my_ray

Водія салатового BMW Віталія Якименка, якого зі скандалом затримали патрульні, безкоштовно захищають декілька приватних адвокатів. Він виклав у мережу відео та відповів на коментарі, пояснивши своє ставлення до ситуції. Якименко не уточнив, який запобіжний захід йому обрав суд, але з відео очевидно, що він знаходиться на свободі.

- Мене захищають декілька відомих адвокатів безкоштовно, тому що це показова справа про яку знає вже вся країна, та всім адекватним людям видно що поліцейські перевищили свої повноваження…Коли вас затримують, вам держава надає безкоштовного адвоката, так відбулось і в мене, але потім, коли справа набула розголосу на мене вийшли відомі адвокатські об’єднання і запропонували послуги безоплатно, - написав Віталій у коментарях під відео. 

Свою вину водій BMW заперечує і впевнений, що його зупинили незаконно. Цим і було зумовлене його відношення до поліцейських. Якименко визнав, що поводився грубо, бо був трохи роздратованим, але на "ти" звертався до правоохоронців, тому що звернення на "ви" вважає пережитком радянського минулого. 

- Переглядаючи відео, я бачу, що був трохи роздратованим. Але я ніколи не дозволяю собі нецензурну лайку по відношенню до людей. Я говорю на відео нецензурну лайку, але це не на адресу поліцейських, а просто у розмові, - сказав Якименко на відео.

Якименко стверджує, що вже після затримення поліцейські вдарили його у машині, поки чекали приїзду швидкої. Медик, яка приїхала на виклик, нібито відмовилася надавати водію допомогу. 

Якименко також заступився за свою дівчину блогерку Марію Вовнянко (mari___my_ray), яка стала учасницею інциденту. Він сказав, що дівчина без допомоги заснувала власний бренд одягу, і частину прибутку перераховує на ЗСУ.

Інцидент стався 19 лютого на вулиці Академіка Заболотного у Києві. Дівчина затриманого в Інстаграм звинувала поліцейських у свавіллі. За колег вступився заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Якименку повідомили про підозру за опір працівникам поліції. Водію BMW загрожує до пʼяти років ув‘язнення.

Фото: instagram.com/myray_ceo/

Фото: instagram.com/myray_ceo/

Новини по темі: поліція