Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Художник Бенксі запостив у Instagram марку "Укрпошти" зі своїм графіті

Художник Бенксі запостив у Instagram марку

Відомий британський художник Бенксі опублікував у своєму Інстаграмі нову марку "Укрпошти", на якій зображено його графіті. Його посаду вже відзначили понад 100 тисяч користувачів мережі. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

- Увечері відомий артист Бенксі запостив у себе нашу марку, і вже понад 100 тисяч людей у всьому світі відзначили цю посаду. Це відповідь на запитання, чи ми погодилися з кимось. Я вважаю, що це круте визнання України та нашої команди Укрпошти!, – зазначив Смілянський.

Також гендиректор "Укрпошти" нагадав цитату Бенксі, надіславши її всім, хто веде свою "гру" проти України.

- І, можливо, порада тим, хто грає проти нас і в Росії, і всередині країни: "Найжахливіші злочини на планеті скоюються не тими, хто повстає проти правил, а тими, хто ним слідує. Саме ті, хто дотримується правил, скидають бомби і вирізають села.(С) Бенксі", - написав він.

До роковин повномасштабного вторгнення РФ в Україну " Укрпошта " випустила нову марку під назвою "ПТН ПНГ!". На ній зображено графіті вуличного художника Бенксі – дзюдоїст, відправлений у нокаут. Саме цей малюнок художник залишив на стіні зруйнованого будинку у Бородянці на Київщині. Тираж поштової марки – 1,5 мільйона примірників або 250 тисяч марочних листів.

Фото: t.me/igorsmelyansky

Фото: t.me/igorsmelyansky