Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
18 квiтня
Завантажити ще

Астролог: Весною ЗСУ підуть в наступ, а на сході чекають дуже важкі бої

Астролог: Весною ЗСУ підуть в наступ, а на сході чекають дуже важкі бої
Фото: ​t.me/generalstaff_ua

Найближчим часом, на думку експерта з небесних світил Анастасії Макарової, у військових з'являться шанси звільнити окуповані міста на півдні та сході та відкинути війська РФ.

Чого чекати і на що сподіватися цього сезону, чи зможемо ми цього року поїсти мелітопольську черешню і скупатися в Бердянську, розповіла астролог Анастасія Макарова.

Донецьк і Луганськ поки що звільнити не вдасться

- Уже в березні обіцяють ще тяжчі бої на фронті. Яке значення у війні матиме результат цієї битви і за ким буде успіх?

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

- Зараз на сході розгортається та війна, про яку я часто згадувала на початку вторгнення. Вона принесе багато жертв як серед військових з обох сторін, і це ми бачимо, так і серед мирного населення. Кульмінація відбувається зараз – наприкінці лютого - і триватиме у березні.

ЗСУ підуть у наступ, жодних переговорів не буде. На сході будуть дуже важкі бої. Людям краще їхати, поки є можливість. Можуть захопити ще частину областей на сході, але це не будуть великі міста. Тим більше не бачу захоплення Дніпра, Харкова, Запоріжжя.

Цієї весни ВСУ матимуть змогу звільнити Мелітополь і Маріуполь та населені пункти поряд і відкинути війська РФ. Перша така проекція була одразу після Нового року. Але тоді партнери знову затягли процеси. Наразі ця проекція ще діє.

З Донецьком та Луганськом скоріше можна прогнозувати затяжний сценарій. Він не закінчиться цього року, хоча для решти території все буде краще.

- Небезпека йде лише зі сходу чи можуть бути неприємні сюрпризи і з інших боків, наприклад, з півдня?

- Небезпека йде саме зі сходу. Там і буде зосереджено всі сили. Великого наступу на півдні, півночі чи заході я не бачу, як і повторної окупації Херсона чи сусідніх населених пунктів. Але і Херсон, і області поряд постраждають від обстрілу. Пізніше війська РФ відійдуть далі. Ситуація у Херсоні буде нестабільною, але не критичною.

- Є небезпека ще для якихось міст бути стертими з лиця землі, як Соледар, Сєвєродонецьк, Попасна, Бахмут?

- Донецьк та Луганськ.

- Чи є загроза для Києва?

- Ні, крім ракетного обстрілу, але дуже скоро Київ буде надійно захищений. Нарешті нам дадуть допомогу, і більшість її буде спрямована на великі центри, в тому числі на Київ.

- У зв'язку з наступом, що готується, люди продовжать тікати з країни або почнуть повертатися?

– Почнуть повертатися. Справа в тому, що, як виявилося, жити в Європі, куди ми так прагнули, не так просто, і люди банально хочуть додому. А до війни, на жаль, ми звикли...

Підуть ПВК, названі армією білорусів

- Розмови про наступ з боку Білорусі не вщухають. Вона таки втрутиться у війну?

– Лукашенко зробить усе, щоб відтягнути цей момент. Вони вже втрутилися у війну, і дороги назад немає. Але люди в РБ будуть проти, і сам Лукашенко до останнього відтягуватиме будь-які різкі рухи зі свого боку.

- Скільки ще протягне режим Лукашенка?

- Лукашенка, швидше за все, повалять або «раптом» із ним щось трапиться. Білорусь чекає на переворот, і як результат, або приєднання до РФ в якомусь новому союзі, або громадянська війна та зміна влади. Думаю, до кінця 2024 року ми побачимо це. На зміну йому прийде молодший правитель, швидше за все чоловік, а не жінка.

- Чи підуть білоруси воювати проти українців, якщо Лукашенко їх пожене?

- Більшість білорусів не хоче воювати з нами і зроблять усе для того, щоб цього не було. З білорусів сюди прийде добровільно мала частина, решта – це будуть військові компанії, які офіційно представлять як білорусів.

Молдову чекає сценарій Казахстану

- Що найближчим часом буде у Росії і як це вплине на Україну?

- Поясню: шлях Марса, який він проходить зараз, має сильний вплив на військові події, а також конфлікти між державами. 12 січня Марс закінчив свій ретрорух і почав рухатися у звичайному напрямку. Проте дія цього повороту, так званої "петлі Марса", буде відчуватися до березня.

Формування своєї «петлі» Марс розпочав 4 вересня, і цей шлях співпав із періодом коридору затемнень (25 жовтня – 8 листопада), який знаменував вкрай напружений час. Тут йдеться не лише про війну в Україні, а й загалом про конфлікти у світовій політиці – у тому числі за участю США та Китаю. Тому з березня ми побачимо багато змін на фронті.

Щодо РФ – дуже напруженим для неї буде травень, і наслідки цього будуть і у червні. Складнощі чекаємо на рівні переговорів, партнерів, економіки.

- Знову залунали натяки на застосування Росією ядерної зброї.

- Це поки що лише розмови, ядерного удару по Україні я не бачила і поки що не бачу. Це стане тривалою темою для переговорів, але без активних військових конфліктів із застосуванням ядерної зброї.

- Говорять також про підготовку Росією державного перевороту в Молдові…

- Молдові слід побоюватися сценарію Казахстану (у січні 2022 року в Казахстані почалися масові протести після підвищення цін на газ. Президенту Токаєву довелося звернутися за допомогою до ОДКБ, і до країни увійшли т. зв. миротворці, переважно російські військові. Підсумок: 238 загиблих, зміни у вищому керівництві країни. - Ред.) Україна, швидше за все, туди не втручатиметься, як і світова еліта.

- Наскільки високою є небезпека для України з боку Придністров'я?

- Небезпека невелика, оскільки основні сили РФ будуть зосереджені на Донбасі.

- Нам може стати на заваді Угорщина у досягненні своїх цілей на міжнародній арені?

- Вже не зможе перешкодити, ця проекція майже зжила себе. Угорщина буде змушена прийняти думку ЄС.

Літаки будуть, але мало й різних

- Дадуть нам літаки? І якщо дадуть, то чи в достатній кількості?

- Так, звичайно, і дуже скоро, вроздріб, різних моделей. Мало, але дадуть.

– Блекаутів більше не буде?

- Блекаути астрологічно мали закінчитися в листопаді. Чому не закінчилися тоді – питання до нашої влади та комунальних служб. Астрологічно передумов для цього більше немає.

- Ходять затяті чутки, що тепер Росія битиме по транспортній інфраструктурі та гідротехнічним спорудам. До чого готуватись?

- Це цілком можливо, але РФ це не вдасться. Максимум постраждає система водопостачання і будуть точкові потрапляння в транспортну систему. Серйозно це не вплине на події.

- Відставки та перестановки у владі, що відбулися, вже закінчилися чи на нас чекає цілий рік таких змін? Не дійде до зміни президента чи відставки парламенту?

- У нас може бути зміна президента не раніше завершення основної фази війни. Перестановки у різних гілках влади – звісно, будуть. По суті, це потрібно було робити давно.

- Чи чекає на нас протистояння між Зеленським та Порошенком?

– Порошенко втрачає політичну силу. Астрологічно поєднання натальних карт президента та країни у випадку з Порошенком найскладніше. Це принесло кризи, напругу в країні, поєднання дуже погане як для народу та законодавчої влади, так і для місії України. Також щодо астрології дії п'ятого президента не лише на момент президентства, а й загалом могли становити небезпеку для народу. Поєднання карток України та Порошенка - одне з найбільш негармонійних.

А ось карта Зеленського більше підходить натальній карті України. Він може ще багато зробити для країни, якщо виконає свої обіцянки, дані перед виборами, після війни.

Вихід війни залежить від світової політики

- Чи знайде Росія ще союзників, окрім Ірану? Китай, можливо, африканські країни?

- Поки що ні.

- Які шанси закінчити цю війну навесні?

- Основний конфлікт може завершитися навесні. Поки що є така проекція. На сході можливий дуже затяжний сценарій, включаючи 2024 рік. Але лише на сході.

- Від чого залежить її закінчення? Дадуть зброю – закінчимо війну нашою перемогою, не дадуть – битимемося до останнього солдата?

- Так, це ще й світова політика, одна Україна тут нічого не вирішує. РФ не викреслюють як світового партнера, і решта країн рвати з нею стосунки повністю не будуть.

Новини по темі: Аст рологии передбачення