2 червня
Завантажити ще

Укрпошта випускає марку з посланням до Путіна та графіті Бенксі

Укрпошта випускає марку з посланням до Путіна та графіті Бенксі
Фото: ukrposhta.ua

Укрпошта з 24 лютого вводить в обіг благодійну поштову марку "ПТН ПНХ!", присвячену роковинам повномасштабної війни Росії проти України. Про це повідомляє пресслужба Укрпошти .

- На поштовому випуску представлено одне із семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створених ним анонімно в Україні у 2022 році. Графіті із дзюдоїстом, відправленим до нокауту, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області, - розповіли в Укрпошті.

Тираж поштової марки – 1,5 млн екземплярів, або 250 тисяч марочних листів. Номінал марки – F (відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г у межах України). Вартість марочного листа – 180 грн., з яких 42 грн – благодійний внесок.

Також до марок буде випущено конверт "Перший день", художній конверт, картку, а також тематичний світшот. Купити поштовий випуск "ПТН ПНГ!" у відділеннях Укрпошти та в офіційних магазинах Укрпошти на маркетплейсах можна починаючи з 24 лютого. Оформити попереднє замовлення можна починаючи з 20 лютого в офіційному онлайн-магазині Укрпошти. На замовлення діють обмеження до 10 поштових марок на одне замовлення.