3 червня
Завантажити ще

В Одесі 40% споживачів залишаються без світла – ситуація складна

В Одесі 40% споживачів залишаються без світла – ситуація складна

В Одесі енергетикам вдалося підключити до електрики 90% котелень та понад 200 тисяч абонентів. Водночас 40% місцевих мешканців залишаються знеструмленими. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі.

– У місті все ще до 40% споживачів (280 тис.) залишаються без електропостачання, діють екстрені відключення. Але за вечір і ніч вдалося відновити постачання світла більш ніж 200 тисячам абонентів та критичній інфраструктурі. Фактично 90% котельних централізованих поставок уже запущено, ведеться робота щодо підключення до генераторів локальних котелень, - написав глава Кабміну.

За його словами, на Одещині цілодобово тривають ремонтні роботи на підстанції, де напередодні сталася технологічна аварія. Також до міста надіслали додаткові джерела генерації мощі.

- Паралельно до Одеси зараз прямують потужні генератори, які допоможуть у харчуванні критичної інфраструктури та дозволять підключити до електрики більше споживачів. Понад 25 уже надійшло, ще близько 50 у дорозі, - наголосив Шмигаль.

Як зазначив прем'єр-міністр, з цього приводу він провів нараду з Одеською ОДА, під час якої доручив вивчити можливості встановлення додаткових джерел генерації безпосередньо у місті Одеса. Також у місті та області розгорнуто 337 Пунктів незламності, які забезпечені всім необхідним.