30 березня
Завантажити ще

За перший тиждень Укрпошта вже видала мільйон безкоштовних LED-ламп

За перший тиждень Укрпошта вже видала мільйон безкоштовних LED-ламп
Фото: facebook.com/ukrposhta

За перший тиждень роботи програми обміну ламп розжарювання на LED у відділеннях Укрпошти українці обміняли перший мільйон своїх старих ламп. Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

- Програма стартувала 31 січня в обласних центрах та великих містах України, куди було доставлено перші 4 млн ламп. Так, кияни за тиждень обміняли понад 162 тис ламп, харків'яни – понад 80 тис, дніпряни – 88 тис, львів'яни – 69 тис, – розповіли у прес-службі пошти.

Наступного тижня ще 6 млн лампочок будуть доступні у містах районного значення, зазначили у компанії. До кінця лютого, завдяки пересувним відділенням Укрпошти, лампи мають надійти і до найменших сіл по всій країні.

Укрпошта також показала раритетну лампочку, яку принесли на обмін до одного з відділень. Це агітаційна ювілейна лампа з часів СРСР (бл. 70-ті роки). Оператори пошти не розгубилися і погодились її обміняти.

- А чи не все одно, скільки лампи років? Принаймні люди виносять із дому сміття, - зазначили у компанії. І вірно! Адже головна вимога до ламп розжарювання – робочий стан.

Українці з 30 січня можуть обміняти 5 старих ламп розжарювання на стільки ж LED-ламп. Програма безкоштовного обміну старих електричних ламп розжарювання на енергозберігаючі LED-лампи стартувала з 16 січня у режимі бета-тестування.