30 березня
Завантажити ще

Київський зоопарк показав маленьких жителів, які народилися від початку війни

Київський зоопарк показав маленьких жителів, які народилися від початку війни
Фото: t.me/KyivCityOfficial

У Київському зоопарку за 2022 рік народилися 300 нових мешканців. Про це 2 лютого повідомила Київська міська державна адміністрація.

- Загалом у столичному зоопарку за 2022 рік народилися 300 нових мешканців. Цього року в Київському зоопарку, крім постійних мешканців, зимують ще 400 врятованих від війни тварин, - йдеться у четвер на сайті КМДА.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії у Київському зоопарку, зокрема на початку березня, народився лемур Байрактар, дитинча оленя-мунтжака Мія, маленькі бізончики Варта і Вікінг, красуня альпака Луна та телятко високогірної шотландської породи на ім’я Дормунд. У київській адміністрації нагадали, що в січні цього року народилося дитинча гуанако на ім’я Люсія.

- Тварини в зоопарку перебувають у теплі, забезпечені всім необхідним і оточені турботою, тож створюють сім’ї та групи і тішать відвідувачів малечею, - запевнили в КМДА.

У Київському зоопарку крім постійних мешканців зимують тигриця Даліла з приватного зоопарку Харкова, носухи та дикобрази з-під Херсона та інші тварини, яких привезли з окупованих територій та зон бойових дій.