Завантажити ще

У МВС нагородили підлітків, які рятували дітей у Броварах після падіння гвинтокрила

У МВС нагородили підлітків, які рятували дітей у Броварах після падіння гвинтокрила
Фото: t.me/UA_National_Police

Під час церемонії нагородження 100 найкращих працівників системи Міністерства внутрішніх справ у Києві нагороди отримали четверо хлопців, які допомагали рятувати дітей у Броварах після падіння гвинтокрила. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

– Сьогодні тут присутні чотири хлопці з міста Бровари. Коли два тижні тому гвинтокрил впав на дитячий садок, вони були поряд і першими почали виводити дітей та вихователів із будівлі. Цим хлопцям по 17 – 18 років, але вони вже справжні захисники майбутнього нашої держави, – сказав в.о. міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

Як зазначив в.о. міністра, допомога підлітків була дуже важливою, оскільки вони одними з перших прибули на місце події та допомагали дітям пережити трагічний ранок.

- Для хлопців це мав бути звичайний ранок. Але, почувши вибух та побачивши пожежу, юні рятувальники кинулися на допомогу. Вони шукали постраждалих, виводили дітей та надавали їм першу допомогу, розносили воду та антисептики, допомагали медсестрам, - наголосив він.

Так, Віктора Комісарова, Антона Прищепу, Андрія Доценка та Гліба Касьяна нагородили наручним годинником, відзначивши з особисту мужність та відвагу, виявлені при збереженні життя та здоров'я дітей внаслідок авіакатастрофи у Броварах.

Напередодні цих хлопців нагородили співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій. Рятувальники вручили хлопцям пам'ятні нагороди за мужність під час порятунку дітей. Голова ГУ ДСНС у Київській області Анатолій Мусійович особисто подякував хлопцям та зазначив, що був би радий бачити їх у навчальних закладах ДСНС.

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

Вранці, 18 січня, у Броварах поблизу дитячого садка розбився гвинтокрил. В результаті загинуло 14 людей, ще 25 - отримали поранення. Серед загиблих – Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, державний секретар Юрій Лубкович та інші представники МВС. Офіційну причину аварії вертольота правоохоронці поки що не назвали, але слідчі розглядають різні версії.

Після аварії вертольота на місце події самостійно прибули четверо старшокласників - Віктор Комісаров, Антон Прищепа, Андрій Доценко та Гліб Касьяна. Хлопці одними з перших розпочали евакуацію вихователів та дітей із дитсадка. Хлопці надавали їм медичну, психологічну та іншу необхідну допомогу.