Завантажити ще

Залужний вшанував пам'ять жертв Голокосту: Історія знову повторюється у центрі Європи

Залужний вшанував пам'ять жертв Голокосту: Історія знову повторюється у центрі Європи
Фото: facebook.com/CinCAFU

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вшанував пам'ять жертв Голокосту. Він зазначив, що сьогодні історія повторюється – геноциду зазнають українці. Про це він написав у телеграмі.

- Вшановуємо пам'ять жертв Голокосту. Поділяємо біль єврейського народу і всіх постраждалих від нацистського терору під час Другої світової війни, – зазначив Головнокомандувач ЗСУ. - Саме у цей день 1945-го солдати 1-го країнського фронту звільнили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті "Аушвіц-Біркенау" неподалік Освенцима.

Залужний зазначив, що трагедія мала стати застереженням людству. Однак зараз у самому центрі Європи відбувається геноцид українців.

- Збройні сили України – це перша армія світу. Ми захищаємо своє. Боремося за виживання української нації, за свободу, пам'ять та правду, – наголосив він.

27 січня у світі відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Дата встановлена Генеральною Асамблеєю ООН на знак вшанування жертв геноциду єврейського народу під час Другої світової війни.