Завантажити ще

Rheinmetall готовий надати Києву велику кількість снарядів до танків Leopard

Rheinmetall готовий надати Києву велику кількість снарядів до танків Leopard
Фото: Ints Kalnins/REUTERS

Німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив, що може надати велику кількість боєприпасів для сучасних бойових танків Leopard-2, які Німеччина та інші країни відправлять Україні.

- Rheinmetall до цього готовий і наперед значно збільшив свої потужності з виробництва боєприпасів, особливо великокаліберних, -  заявили в концерні на запит газети Rheinische Post, пише українська служба DW

У Rheinmetall також зазначили, що вклали і продовжують вкладати значні кошти у збільшення штату співробітників та створення нових виробничих потужностей, ймовірно, маючи на увазі будівництво нового заводу з виробництва боєприпасів.

- Ми робимо все, щоб підтримати Україну, а також НАТО та федеральний уряд, у тому числі й необхідними боєприпасами, - повідомили в оборонному підприємстві.

За даними концерну, збільшення потужностей дозволить концерну забезпечити потреби у боєприпасах як Бундесверу, так і сил оборони інших країн, на озброєнні яких стоять танки Leopard-2.

Leopard-2 оснащений 120-міліметрововю гладкоствольною гарматою, до його загального боєкомплекту входять 42 постріли, причому в боєукладанні першої черги в башті знаходяться 15 пострілів. Гармата може вести вогонь осколково-фугасними та бронебійними снарядами, а також легкими протитанковими ракетами типу LAHAT.

25 січня Німеччина підтвердила намір передати Україні 14 танків Leopard-2. Країна також дозволить іншим країнам реекспортувати танки Збройним силам України. Всього Київ може отримати від європейських партнерів приблизно 90 бойових машин типу Leopard-2.