27 травня
Завантажити ще

Компанія-виробник "Байрактарів" подарувала Україні ще два безпілотники

Компанія-виробник
Фото: t.me/DIUkraine

Турецька компанія Baykar відправила нашій країні безкоштовно два ударні безпілотники "Байрактар". Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки.

- Сьогодні ми отримали від великих друзів та партнерів України – компанії Baykar – ще 2 безпілотники Bayraktar TB2. Компанія Baykar передала їх безкоштовно для допомоги Збройним силам України та народу України для захисту від окупанта. Ми безмежно вдячні компанії Baykar за безкомпромісну та постійну підтримку у найважчі для нашої держави часи, - йдеться у повідомленні.

З початку війни турецька компанія Baykar подарувала не одну одиницю озброєння Україні. У травні жителі Литви зібрали понад 5 мільйонів євро, щоб купити для України "Байрактар". Коли про це дізналися у компанії, то заявили, що передадуть цей дрон безкоштовно.

Пізніше телеведучий Сергій Притула оголосив збір, під час якого українцям за три дні вдалося зібрати 600 мільйонів доларів. На зібрані гроші планувалося купити три безпілотники для України, але Baykar знову підтримав українців, передавши три БПЛА безкоштовно. Також Україна одержала безкоштовно від турецької компанії ще один дрон – цього разу збирали гроші поляки.