Завантажити ще

КМДА – про опалювальний сезон: Енергоресурсів вистачає. Проблем не повинно бути

КМДА – про опалювальний сезон: Енергоресурсів вистачає. Проблем не повинно бути
Фото: earth911.com

За 14 масованих ракетних атак по українській енергоструктурі РФ вдарила по більшості об’єктів критичної інфраструктури Києва. Деякі об’єкти постраждали не один і не два рази, розказав в інтерв’ю ТСН заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

За словами чиновника, після багаточисельних обстрілів у Києві діють обмеження електропостачанням, обсяг яких напряму залежить від масштабів та наслідків влучань. Оскільки РФ не полишає спроб залишити Київ повністю без світла, влада готується до різних сценаріїв розвитку подій, в тому числі більш критичних. Відносно того, чи вистачить у Києва ресурсів, щоб без проблем та з теплом дожити до весни, Пантелєєв наголосив, що основним ресурсом для столиці є газ і наразі питання забезпечення ним вже відпрацьоване.

- Зараз витрати блакитного палива, у зв’язку з теплою як для зими погодою, слава Богу, менші. Споживання газу зменшилось і через те, що частина обладнання пошкоджене і не працює. Тому, якщо порівнювати з прогнозами, які були на початку зими, ми впевнено дивимось на цей опалювальний сезон у плані наявності енергоресурсів. Проблем не повинно бути, - вважає заступник голови КМДА.

Він додав, що ситуація з електрикою в Києві є складною, але контрольованою. Але ситуація постійно змінюється, оскільки інфраструктура міста та країни постійно зазнає нових обстрілів.

Новини по темі: опалювальний сезон Київ