24 вересня
Завантажити ще

Першу в 2023 році київську трійню виписали з пологового будинку

Першу в 2023 році київську трійню виписали з пологового будинку
Фото: ТСН.ua

Киянку Ірину Жайворонок, яка народила першу у 2023 році трійню у столиці, виписали з пологового будинку. Про це повідомив сайт ТСН.ua.

З пологового будинку №5 маму хлопчиків виписали 13 січня – на старий Новий рік. Їх зустрічали тато, тітка Ірини та її молодша сестра, яка буде хрещеною для Матвія, Владислава та Богдана.

Жити родина буде в однокімнатній квартирі з мамою Ірини. Раніше, коли народжувалась трійня, батькам у Києві надавали житло. Чи можливо це зараз під час війни, поки невідомо.

- З хлопчиками все добре. Вони вже почали стабільно набирати вагу. Спочатку вона була невеличкою – 2,460, 2,180, 2,010. А зараз вони вже важать трішечки більше - 2,500, 2,200 та 2,100, - розповіла Ірина Жайворонок.

Вже перебуваючи вдома, хлопчики пережили масований ракетний обстріл України. 14 січня у Києві двічі лунала повітряна тривога. У першу тривогу родина виходила в підвал будинку, а другу тривогу перечекали в загальному коридорі. Ірина каже, що “сильно з трьома малюками не набігаєш з 8-го поверху на перший”. 

Трійня народилася вночі 1 січня передчасно, 36-річній Ірині робили кесарів розтин. До війни вона працювала прибиральницею в офісі.  Про вагітність дізналася в травні. З першим чоловіком жінка прожила 18 років, але діток у них не було. З теперішнім чоловіком киянка живе в цивільному шлюбі.

Ті, хто бажає допомогти київским трійнятам, можуть телефонувати: +38-063-873-80-73. Візьме трубку або Ірина, або її чоловік.

Київську трійню виписали з пологового. Фото: ТСН.ua

Київську трійню виписали з пологового. Фото: ТСН.ua