19 травня
Завантажити ще

Новорічна трійня набирає вагу і вже з татком!

Новорічна трійня набирає вагу і вже з татком!

Трьом братам-близнючкам, які народилися в ніч на 1 січня і стали для Києва щасливим символом 2023 року, виповнилось 10 днів. KP.UA привітала їхню маму Ірину Жайворонок з першою круглою датою і дізналася хороші новини.

Тато годує малечу з двох рук

Перед Різдвом Матвія, Богданчика та Владислава перевели з реанімації. Тепер вони постійно поруч з мамою. І не тільки з нею!

Ми розповідали, що на допомогу батька дітей Ірина не розраховувала, а чоловік, оговтавшись від звістки про трійню, сам зробив вибір. На вихідні прийшов до своїх малих козаків та й з ними і залишився.

У 5-му пологовому будинку Києва для сім’ї виділили окрему досить простору палату.

- У моїх малих бокс з обігрівом – така широка гарна люлька. Вони там як курчата в інкубаторі - гріються і ростуть, - каже Ірина. - Чоловік мене в усьому підміняє, каже: «Ти поспи, а я малих погодую». Спершу двом з обох рук сосочки дає, а потім третьому.

Тепер у малюків є не тільки мама, але й люблячий тато. Фото надане прес-службою Департаменту охорони здоров’я КМДА

Тепер у малюків є не тільки мама, але й люблячий тато. Фото надане прес-службою Департаменту охорони здоров’я КМДА

Козаки поки що без візочка

Ірина тішиться, що хлопці гарно їдять, міцно сплять і поводяться спокійно.

- Після пологів дітки трохи втратили вагу, а тепер упевнено йдемо в плюс, - усміхається мама трійні.

Лікарі своїми пацієнтами теж цілком задоволені.

- Жодних медичних застережень до дітей немає, всі показники в нормі. Мама з татом освоюються зі своїми ролями, ми їм допомагаємо, - каже заступник директора Київського пологового будинку № 5 Олена Ярощук. – На кінець тижня, певно, будемо готувати на виписку.

Від українських бебі-боксів Ірина відмовилася на користь грошової компенсації, бо з коштами в сім’ї сутужно. Однак їй видали пакунки для всіх трьох новонароджених від американського благодійного фонду, з яким пологовий будинок співпрацює. Тож все необхідне на перших порах у козачків є. А от з візочками питання ще не вирішене.

Зверніть увагу

Сама Ірина допомоги не просить, каже, головне, що в неї є діти. Але на наше прохання згодилася опублікувати свій номер телефону, бо козачки та їхні батьки дійсно потребують підтримки.

Ті, хто бажає допомогти, можуть телефонувати: +38-063-873-80-73. Візьме трубку або Ірина, або її чоловік.