21 липня
Завантажити ще

В ДТЕК пояснили, якої шкоди "шахеди" завдають українській енергосистемі

В ДТЕК пояснили, якої шкоди
Фото: odessa-journal

Беспілотники іранського виробництва, якими РФ все частіше атакує Україну, за своєю шкодою чимось навіть не поступаються ракетам. Як повідомляє УНІАН, про це в ефірі телемарафону розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

За словами Сахарука, після кожної нової атаки відновлювати подачу електроенергії в мережі складніше та складніше. Він пояснив, що однією з особливостей "шахедів" є те, що попри свої невеликі розміри вони точно влучають у ціль і провокують пожежі, які знищують ті самі трансформатори

Наразі щодобово всім регіонам доводяться ліміти енергопостачання, розподілені пропорційно до споживання регіону, згідно з цими лімітами вдається забезпечувати планові відключення світла. Є випадки, коли обмеження не застосовуються вночі, але зараз триває мороз, тому обмеження будуть цілодобовими.

РФ масовано атакує енергооб’єкти України з жовтня цього  року. За цей час ворог здійснив 11 масованих атак на критичну енергоструктуру нашої країни, намагаючись залишити українців без електрики, опалення, водопостачання та зв'язку.