Завантажити ще

ЗМІ: McDonald's виходить з Казахстану

ЗМІ: McDonald's виходить з Казахстану
Фото: ukraina.info

Корпорація McDonald's планує залишити Казахстан через проблеми з поставками, викликані повномасштабним вторгненням РФ в Україну.  Як пише  Bloomberg,  24 ресторани McDonald's, що належать ТОВ Food Solutions KZ, вже призупинили роботу в листопаді через проблеми з поставками.

Видання наголошує, що самі казахстанські підприємства не підпадають під дію санкцій проти Москви, проте McDonald's заборонив франшизі закуповувати м'ясні котлети у російських постачальників. За даними джерел, знайомих із ситуацією, казахстанський бізнес не міг закуповувати м'ясні котлети у місцевих або європейських постачальників, оскільки вищі ціни та транспортні витрати на транспортування товарів величезною країною означали б ведення бізнесу на збиток.

У McDonald's відмовилися від коментарів.

Доля McDonald's у Казахстані належить власнику франшизи Кайрату Боранбаєву, затриманому у березні за звинуваченням у розтраті. Боранбаєв є родичем експрезидента Нурсултана Назарбаєва. Він відкрив мережу ресторанів швидкого харчування в Казахстані 2016 року. Боранбаєв також володів франшизою McDonald's у Білорусі, яка торік втратила ліцензію через проблеми з постачанням. 

 

Новини по темі: Макдональдс/McDonald's