Завантажити ще

Данілов: РФ планувала «взяти» Україну за 19 днів

Данілов: РФ планувала «взяти» Україну за 19 днів
Фото: Офис президента

У березні 2022 року Кремль відправляв у Мінськ експрезидента-втікача Віктора Януковича. Країна-окупант до цього дня сподівалася захопити Київ і всю лівобережну Україну. Як пише УНІАН, про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив в ефірі телемарафону.

- У них було два плани. Перший план у них був: до 7 березня вони мають закінчити повністю те, що стосується Лівобережжя, що стосується Києва. Це був останній термін. І саме цього дня один громадянин Росії, а в минулому громадянин України Янукович перебував у Мінську, тому що він мав 7 березня вже перебувати в інших містах на території нашої країни, - наголосив Данілов.

Він додав, що тепер РФ готується до загострення ситуації в лютому, а соратник Медведчука екснардеп, який втік в Росію, Тарас Козак проводить зустрічі з європейцями і схиляє до підписання нібито мирних угод а-ля "Мінськ-3".

Про те, що Янукович був у березні в Мінську, стало відомо міжнародній спільності відразу по приїзді експрезидента-втікача в Білорусь. Тоді ж журналісти повідомляли, цо Янукович готується до того, щоб його оголосили "легітимним" главою України. В той же час Янукович закликав чинного голову держави Володимира Зеленського "зупинити війну в Україні" та капітулювати перед РФ.