1 квiтня
Завантажити ще

Погода 1 січня: тепло і сухо, але лавини не сплять

Погода 1 січня: тепло і сухо, але лавини не сплять
Фото: STRINGER/REUTERS

Цілком не зимова погода очікує 1 січня на всіх жителів України. за повідомленнями українських синоптиків, середня температура в країні коливатиметься близько +7 градусів.

Найтепліше буде в західних регіонах: вдень повітря прогріється до +11...+14 градусів вдень та +3...+5 вночі. Небо буде хмарним, але опадів не очікується.

Південь України також не відстає: тут у середині дня стовпчики термометрів покажуть +9…+12 градусів, а до ночі опустяться до +5…+7. Легкі хмари не зіпсують настрою мешканцям регіону дощем чи градом.

У північних областях трохи прохолодніше: від +8 до +11 градусів вдень до +3…+5 у темний час доби. Опадів не очікується, лише хмарність із проясненнями.

Така сама погода встановиться і на сході України. Тут буде дуже свіжо: +5... +7 градусів вдень і +2... +4 вночі. Вся та ж хмарність, поодинокі прояснення, відсутність вологи з неба.

Однак не варто надто розслаблятися: сьогодні та завтра на річках Прип'ять та Виживка очікується підйом рівня води на 1-5 см на добу. Не виняток затоплення сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок в окремих населених пунктах Ковельського району Волинської області.

Також 1 та 2 січня у зв'язку з теплою погодою на високогір'ї Івано-Франківської та східної частини Закарпатської областей зберігається значна сніголавинна небезпека ІІІ рівня.

Новини по темі: Погода погода в Україні