Завантажити ще

В Укргідрометцентрі спрогнозували прихід морозів ближче до Хрещення

В Укргідрометцентрі спрогнозували прихід морозів ближче до Хрещення
Фото: Прядко Денис/УНІАН

Морози в Україні слід чекати ближче до Водохреща. Про це заступник начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня повідомила у коментарі "РБК-Україна". Вона зазначила, що Україна перебуває у помірних широтах.

- У нас не може бути місяць чи два тепло. Все одно якісь періоди холодної погоди будуть. Скоріш за все, це буде десь кінець січня або після 15 січня. Якщо не на Різдво, то на Водохреща мають бути і сніг. і мороз, - зазначила Голеня.

Попередні розрахунки синоптиків кажуть, що на початку січня може бути незначне похолодання. 5-7 січня нічні температури у Києві можуть впасти до 5 градусів морозу.

За словами співробітниці Укргідрометцентру, навіть у найтеплішому січні 2007 року після 20-го числа відбулося різке зниження температури до 16-20 градусів, а на північному сході - до мінус 23 градусів. Цього року "може бути щось подібне".

За прогнозом Укргідрометцентру, оприлюдненого на сайті, у січні 2023 року середньомісячна температура в Україні прогнозується в межах 0-5 градусів морозу.

На Новий рік в Україні очікується тепла погода. У Києві 1 січня температура може піднятися до 10 градусів тепла.