18 червня
Завантажити ще

У Глухові видають повістки з вимогою провести Новий рік у родинному колі

У Глухові видають повістки з вимогою провести Новий рік у родинному колі
Фото: Громадське Суми

Напередодні Нового року в Глухові на Сумщині запрацював незвичайний блокпост. На ньому видають цукерки та повістки з вимогою зустріти Новий рік за святковим столом у сімейному колі.

На одному з місцевих блокпостів разом із поліцейськими та військовими чергують аніматори, одягнені у костюми казкових героїв. Вони вітають мешканців Глухова та вручають повістки з незвичайною вимогою.

- Згідно з правилами резиденції Санта Клауса «Про магію Різдва та Нового року», ви зобов'язані бути присутніми за святковим столом у сімейному колі, - йдеться у повістці. – Ви маєте з'явитися до 23:59.

Візуально повістки схожі на справжні, тож люди і реагують  на них по-різному.

- Ми роздаємо цукерки, даруємо емоції та вручаємо повістки. Повістки у нас цікаві, вони такі ж приблизно, як у військкоматах, але вони просто вітають людей з Новим роком. Люди, які проїжджають, ставляться чудово. Військові наші проїжджають – також класна реакція. Але є й ті, хто побоюється, бо ми не дуже працювали з рекламою. І деякі люди, коли під'їжджають до блокпосту, здають назад, бо бачать, що якісь повісточки роздають, - розповів аніматор Олександр.

Отримати таку повістку може лише водій автомобіля - як чоловік, так і жінка. У кого машини немає, той отримає лише цукерки.

Роздаватимуть святкові повістки на блокпосту у Глухові до 30 грудня з 15:00 до 18:00.

Фото
Фото
29 Грудня 202214:51

 

Новини по темі: Глухів Новий рік 2023