Завантажити ще

На кордоні з Польщею скупчення поїздів: Укрзалізниця повідомила про затримки

На кордоні з Польщею скупчення поїздів: Укрзалізниця повідомила про затримки
Фото: t.me/УкрзалІнфо

На ранок п'ятниці, 23 грудня, через скупчення потягів кілька поїздів йдуть із затримками від 2 до 7 години. Також через обстріл на ділянці Марганець - Нікополь було змінено маршрут кількох поїздів. Про це повідомляє  Укрзалізниця.

За інформацією компанії, зараз затримуються такі потяги:

  • №715/716 Перемишль – Київ +7:13;
  • №31/32 Перемишль – Запоріжжя +3:58;
  • №705/706 Київ - Перемишль +2:37;
  • №89/90 Перемишль – Київ +2:30.

До того ж, як зазначили в УЗ, у зв'язку з відсутністю напруги в контактній мережі внаслідок обстрілу на ділянці Марганець - Нікополь було змінено маршрут наступних поїздів:

№62 Одеса - Харків - зі станції Кривий Ріг Головний через Верховцеве, Дніпро Головний, Синельникове-2, Синельникове-1, Запоріжжя-1,  Павлоград-1, Лозова без заходу на станції Апостолове, Нікополь, Чортомлик, Марганець, Дніпробут -2, Новомосковськ Дніпровський.

№120 Львів - Запоріжжя - зі станції Кривий Ріг Головний через Верховцеве, Дніпро Головний, Синельникове-2, Синельникове-1, Запоріжжя-1, без заходу на станції Апостолове, Нікополь, Чортомлик, Марганець, Дніпробут-2.

№276 Київ - Запоріжжя-1 - зі станції Кривий Ріг Головний через Верховцеве, Дніпро Головний, Синельникове-2, Синельникове-1, Запоріжжя-1, без заходу на станції Апостолове, Нікополь, Чортомлик, Марганець, Дніпробут-2.

Укрзалізниця раніше оголосила, що на період свят призначає додатковий поїзд – "лижний експрес" №745/746 Київ – Славське. Потяг доставить пасажирів до гірських курортів, після чого повернеться до столиці ще до початку комендантської години. Перший рейс заплановано на 30 грудня.