Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На Новий рік в Києві не будуть відміняти комендантську годину

На Новий рік в Києві не будуть відміняти комендантську годину

Планів на скасовування комендантської години під час святкування Нового року немає. Жодних великих святкувань в місті не буде, повідомив заступник київського міського голови - секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу "Київ".

Він наголосив, що гірлянда на ялинці на Софійській площі буде ввімкнена на Новий рік та на Різдво, а також – по можливості - вечорами, "щоб кияни могли відчути елемент свята".

- Швидше за все, режим комендантської години буде діяти і на Новий рік. Тому жодних великих святкувань в столиці Нового року та Різдва не буде. Привезти дитину до ялинки, подивитися, дотримуватися правил безпеки - так. Не буде підсвічуватися ялинка під час повітряної тривоги, - підсумував Бондаренко.

Останніми тижнями у Києві відчувається, через постійний обстріл РФ значний дефіцит електроенергії. У столиці діють аварійні відключення світла.

Незважаючи на більше ніж 300-денну велику війну, в столиці встановили головну ялинку. Що правда, она заввишки всього 12 метрів. Хвою прикрасили іграшками кольору національного флагу та білими голубами, також на гілках є гірлянди, але в мінімальній кількості.