1 червня
Завантажити ще

Помічник колаборанта Балицького Камінський через суд оформив скандальну землю у Бучі

Помічник колаборанта Балицького Камінський через суд оформив скандальну землю у Бучі

Рішення Київського окружного адмінсуду про виділення 1,62 га гінекологу-акушеру Анатолію Камінському під будівництво приватного медичного центру було ухвалене у липні 2022 р. попри ознаки порушення Генплану. Про це повідомляє інтернет-видання «Моя Київщина».

«Місцеві мешканці сподівалися на те, що через суд їм все ж таки вдасться позбутися незапланованих забудовників. Адже вказана територія не передбачає будівництва медичного центру та інших таких об’єктів. Тому доволі оперативне рішення суду на користь Камінського виглядає як мінімум дивним», - пише автор публікації.

Як повідомляє ЗМІ, дружина Камінського Ілона працює начальником відділу забезпечення діяльності голови та заступника голови Верховного суду. А земельне рішення ухвалював суддя Віталій Щавінський, який свого часу забороняв акції під час Революції Гідності та утаємничував інформацію про «Межигір’я».

«Колишня (чи фіктивно колишня) дружина судді Щавінського Світлана працює… в апараті ВСУ. Власне, там же, де і дружина Камінського, який отримав землю», - стверджується у публікації.

Як відомо, нещодавно у заступника голови ВСУ Богдана Львова виявлено російський паспорт – у листопаді його звільнено. Водночас «держслужбовець Ілона Камінська хизується на спеціалізованих сайтах, що відвідала 24 держави, серед яких Білорусь та Росія».

Сам Анатолій Камінський був помічником нардепа Євгена Балицького у 2014-2019-х роках. Як відомо, останній наразі очолює окупаційну «адміністрацію Запорізької області». Також гінеколог-акушер Камінський свого часу був причетним до скандальної історії зі зникненням  ембріонів у столичній клініці.