23 вересня
Завантажити ще

Користувачі Twitter вирішують долю Маска як керівника соцмережі

Користувачі Twitter вирішують долю Маска як керівника соцмережі
Фото: DADO RUVIC/REUTERS

Користувачі твіттера вирішать, чи залишиться мільярдер та підприємець Ілон Маск на посаді керівника соцмережі. Принаймі такий висновок можна зробити з опитування, яке Маск влаштував на своїй сторінці у твітері.

Мільярдер поставив у опитуванні лише одне запитання: чи покинути йому посаду керівника соцмережі? Варіанти відповідей - "так" і "ні". Наразі в опитуванні взяли участь  понад 12 мільйонів користувачів. 57% вважають, що Маску треба піти.

Маск запитав користувачів, чи треба їм йти. Фото: twitter.com/elonmusk

Маск запитав користувачів, чи треба їм йти. Фото: twitter.com/elonmusk

У наступному твіті Маск анонсував "голосування" за "серйозні зміни політики (соцмережі. – Ред.)": "Мої вибачення, більше не повториться". Окремо Маск загадково додав: "Ті, хто прагне влади, найменше на неї заслуговують".

Маск став власником Twitter у жовтні. Після цього він запровадив низку суперечливих новацій. Напередодні радник Офісу президента Михайло Подоляк звернув увагу на те, що у соцмережі тема «війна в Україні» зникла з трендів. Більше того, тепер користувачам не дозволено реєструватися чи входити в акаунти з українськими номерами телефону.  

Новини по темі: Twitter Твіттер Ілон Маск