22 вересня
Завантажити ще

Подоляк звернувся до Маска: У Twitter з трендів зникла тема «війна в Україні»

Подоляк звернувся до Маска: У Twitter з трендів зникла тема «війна в Україні»
Фото: DADO RUVIC/REUTERS

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк звернув увагу на «дивну політику соціальної мережі Twitter». Так, він звернувся до власника соцмережі Ілона Маска, наголосивши, що там тема «війна в Україні» зникла з трендів. Також помітно  згортання твітів про агресію РФ.

- Зникнення "війни в Україні" з трендів Twitter. Радикальне скорочення твітів зі згадкою російської агресії. Користувачам не дозволено реєструватися або входити в акаунти з українськими номерами телефону. Ілоне Маск, цікаво, чи побачимо ми колись Twitter Files про події осені/зими-2022? – написав Подоляк на своїй сторінці у твітері.

На це також звернуло увагу UNITED24. Як повідомляє  видання, у Twitter більше неможливо використовувати український номер для перевірки акаунту або двофакторної аутентифікації.

- України немає у вашому списку країн, дивіться наш скріншот. Для нас життєво важливо продовжувати показувати світові, що відбувається у нашій країні, – наголосило UNITED24.

Україна зникла з реєстрації у твітері. Фото: mobile.twitter.com/United24media

Україна зникла з реєстрації у твітері. Фото: mobile.twitter.com/United24media

Ілон Маск придбав Twitter у жовтні. Він пояснив придбання бажанням мати платформу «для обговорення широкого спектру думок».  У листопаді Маск відновив акаунт експрезидента США Дональда Трампа після опитування користувачів про це.  На початку грудня ЄС попередив мільярдера про можливе блокування Twitter