29 травня
Завантажити ще

У Києві запалили вогні на головній ялинці України, але у тестовому режимі

У Києві запалили вогні на головній ялинці України, але у тестовому режимі

На Софійській площі у столиці вже завершують монтаж головної ялинки України заввишки 12 метрів. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко.

– Цього року головна ялинка країни – штучна, заввишки 12 метрів. Її прикрасять енергозберігаючими гірляндами, що світяться від генератора. Підсвічування ялинки, швидше за все, відбуватиметься у певний годинник. Також поруч із генератором облаштуємо крапки для підзарядки гаджетів, розмістимо їх у цікавому наметі, залишу поки що інтригою, в якій саме, - написав Кличко.

Як зазначив столичний градоначальник, новорічне дерево прикрасять тисячею куль синього та жовтого кольору та білими голубами, а на верхівці головної ялинки красуватиметься герб України. Нижню частину ялинки буде оформлено стендами з прапорами країн, які допомагають Києву впоратися з викликами та наслідками війни.

Телеграм-канал "Україна зараз" опублікував відео із сяючою ялинкою на Софійській площі. Новорічну красуню запалили жовто-синіми гірляндами у тестовому режимі. Офіційне відкриття ялинки заплановано на 19 грудня, але цього року усі масові святкові заходи скасували. Також на Софійській пощаді не буде традиційних розважальних ярмарків та атракціонів.