Завантажити ще

Укрпошта відкрила передзамовлення новорічної марки «Роз’єднані війною»

Укрпошта відкрила передзамовлення новорічної марки «Роз’єднані війною»
Фото: facebook.com/ukrposhtaceo

"Укрпошта" з 15 грудня відкрила передзамовлення новорічної марки. На ній зображено ескіз «Роз’єднані війною» одинадцятикласниці Валерії Михайлової, вибраний народним голосуванням. На ньому школярка показала дівчину й військового, які через війну змушені зустрічати Новий рік нарізно: вона – вдома на самоті, він – на фронті. За словами гендиректора поштового оператора Ігора Смілянського, в Укрпошті трохи доопрацювали попередній ескіз марки, додавши кілька символічних елементів: поле бою, вкрите снігом, та запалені свічки на вікні.

- За вікном падає сніг, і дуже хочеться трохи новорічного настрою, щоби падав білий сніг, а не сірі "герані". З останніми успішно бореться наше ППО, а от щоб трохи налаштуватися на новий, впевнений, переможний рік і, до речі, привітати наших військових, сьогодні починаємо попереднє замовлення нашої офіційної новорічної марки, – написав Смілянський.

Новорічна марка вийде невеликим тиражем – 720 тисяч (120 тисяч листів). Для повного набору також додали художню картку "З Різдвом" та конверт "Переможного Нового Року!". Придбати марку у фізичних відділеннях Укрпошти можна з 19 грудня, а зробити попереднє замовлення вже зараз, перейшовши за посиланням.