Завантажити ще

Україна повернула з російського полону оборонців Бахмута та громадянина США

Україна повернула з російського полону оборонців Бахмута та громадянина США
Фото: t.me/ermaka2022

Україна провела третій обмін полоненими з РФ з початку грудня. Додому повернулися 64 воїна, повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

- Продовжуємо повертати своїх. 64 воїни ЗСУ, які воювали на Донецькому та Луганському напрямку, зокрема брали участь в обороні міста Бахмут, їдуть додому. Це офіцери, рядові та сержанти, наші герої. Вдалося також звільнити громадянина США, який допомагав нашим людям - Мурекезі Суеді. Також повернули тіла 4 загиблих, - повідомив Єрмак.

За даними голови Сумської ОВА Дмитра Живицького, серед тих, хто повернувся додому - двоє військових із Сумщини!

- Це солдат Артем Капустян із Лебединщини та сержант Юрій Столбун із Ромен. Артем потрапив у ворожий полон під час боїв за Бахмут. Юрій - під час виконання бойового завдання на Донеччині. Працюємо, аби всі наші військові та цивільні повернулися живими та здоровими додому. Дякую усім причетним до цього складного процесу, - додав Живицький.

Це вже третій обмін полоненими з початку місяця. 1 грудня Україна повернула з полону 50 захисників, серед яких були оборонці Маріуполя та «Азовсталі». 6 грудня додому повернулися 60 військовослужбовців збройних сил, нацгвардії, ДПСУ. З початку повномасштабної війни Україна повернула більше 1400 захисників.