Завантажити ще

Новонароджений малюк 5 місяців чекав у пологовому будинку батьків, які опинилися в окупованому місті

Новонароджений малюк 5 місяців чекав у пологовому будинку батьків, які опинилися в окупованому місті
Фото: instagram.com/leleka_clinic/

У пологовому будинку "Лелека" новонароджений хлопчик, народжений сурогатною матір'ю, 5 місяців чекав на своїх батьків. Місто, де проживала родина, знаходилося під тимчасовою окупацією росіян і лише після його звільнення українськими захисниками пара змогла зустрітися зі своєю дитиною. Про це повідомляє прес-служба медичного закладу.

- Знайомтеся, цей чарівний малюк – Богданчик та йому майже 5 місяців. Він народився у пологовому будинку «Лелека» у липні. Проте, генетичні батьки дитини Ірина та Мирослав – не змогли бути присутніми на пологах та обійняти свою дитину відразу після народження. Адже місто, в якому проживає родина, ще у березні було окуповане російськими військами, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в установі, батько малюка є держслужбовцем та учасником АТО, через що виїзд із окупованого міста був для нього небезпечним.

– Щоб залишити місто, необхідно було пройти 30 ворожих блокпостів. Окупанти мали списки неугодних…, - розповів Мирослав.

На час, доки батьки Богдана не змогли забрати сина додому, хлопчик перебував під опікою співробітників пологового будинку. Для нього зробили дитячу кімнату в одній із післяпологових палат та забезпечили її всім необхідним. За 4,5 місяці пологовий будинок став для малюка першим будинком, а колектив закладу – першою родиною. Після того, як у листопаді українські війська деокупували місто від росіян, батьки Богдана прибули до Києва першим потягом, щоб зустрітися зі своїм малюком.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Медичний центр «АЛЕКА» (@leleka_clinic)