18 червня
Завантажити ще

Укренерго: Україна за тиждень пережила три російські атаки

Укренерго: Україна за тиждень пережила три російські атаки
Фото: facebook.com/zaporizhzhyaoblenergo/

Станом на ранок 12 грудня в енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності. Протягом минулого тижня українська енергосистема зазнала три російські атаки - восьму масовану ракетну атаку 5 грудня та дві локальні атаки артилерією та безпілотниками на півдні та сході країни у вихідні, повідомили в «Укренерго».

-  Руйнування, яких завдав ворог енергосистемі, наразі не дозволяють у повній мірі використовувати потужності теплових електростанцій, необхідний додатковий час для відновлення їх роботи. На Одещині ситуація все ще складна, відновлення живлення споживачів триває, - наголосили в компанії.

Наразі бригади «Укренерго», генерації та обленерго спільно працюють над усуненням наслідків російських атак на енергетичну систему України. Роботи ускладнюються поганою погодою. 

Для забезпечення балансу в енергосистемі до кожного обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. Для дотримання лімітів діють обмеження споживання. При  перевищенні доведених лімітів застосовуються аварійні відключення.