Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Укренерго: Переважна більшість генеруючих потужностей української енергосистеми відновлено

Укренерго: Переважна більшість генеруючих потужностей української енергосистеми відновлено
Фото: t.me/Укренерго

До вечора 11 грудня українські енергетики відновили більшість генеруючих потужностей в енергосистемі країни. Про це повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі " Суспільне. Новини ".

- Станом на даний момент українські енергетики змогли відновити більшість генеруючих потужностей після ракетного обстрілу цього тижня, - заявив Кудрицький. - Проте руйнування внаслідок російської ракетної атаки 5 грудня ще не дозволяють використовувати ТЕС у повній мірі.

За його словами, здатність теплоелектростанцій виробляти електроенергію все ще не повна і залишається нижчою, ніж до масованої атаки. При цьому глава "Укренерго" запевнив, що ця проблема вже вирішується і станціям потрібен додатковий час, щоб відновити свою роботу. В "Укренерго" також очікують, що наступного тижня отримають у мережі нові енергоблоки від ТЕС, додав він.

Напередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що внаслідок восьми хвиль ракетних російських атак в Україні пошкоджено всі теплові та гідроелектростанції. Крім того, різною мірою пошкоджено 40% об'єктів високовольтної мережі.