7 червня
Завантажити ще

Помер речник "Правого сектора" Артем Скоропадський

Помер речник
Фото: facebook.com/osollll

В Україні після тривалої боротьби із хворобою помер журналіст та колишній спікер Правого сектору" Артем Скоропадський. Про це повідомила у Фейсбуці його дружина Олена Солодовнікова.

- Артеме Скоропадський, ти помер учора вранці у реанімації. Після тяжкої тяжкої шлункової хвороби. Мене не було поруч, я була за кордоном і ніколи собі цього не пробачу, - повідомила Солодовнікова.

За її словами, через захворювання журналістів постійно проходив курси лікування та відчував, що скоро може піти з життя.

- Ти налаштовував мене на те, що, зрештою, доведеться жити без тебе. Постійне лікування, терапія. Ти знав, що згасав. Ми часто говорили про це. Але я все одно не була готова, що ти підеш так швидко і раптово, – розповіла вона.

Прощання зі Скоропадським відбудеться найближчим часом за православним обрядом. Про дату та місце церемонії його дружина пообіцяла повідомити пізніше.

ДОВІДКА

Артем Скоропадський родом із Росії, але проживав тривалий час в Україні. У 2013 році він обійняв посаду прес-секретаря " Правого сектору ". 2021 року він отримав громадянство України. Журналіст останніми роками страждав на захворювання, пов'язане зі шлунком. З початку наступу РФ на Україну він займався волонтерством, допомагаючи бійцям на фронті та самотнім людям похилого віку.