5 лютого
Завантажити ще

СБУ опублікувала кадри повернення українських полонених додому

СБУ опублікувала кадри повернення українських полонених додому
Фото: t.me/ermaka2022

Служба безпеки України опублікувала ексклюзивне відео обміну полонених, яке відбулося у четвер, 1 грудня. Про це повідомляє пресцентр спецслужби.

– Учора 50 українських героїв повернулися додому з російського полону. Серед них – захисники зі Збройних сил України, Територіальної оборони, Військово-морських Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Загалом вдалося повернути чотирьох офіцерів та 46 військовослужбовців рядового та сержантського складу, - зазначили силовики.

Зокрема, з полону звільнено 14 захисників Маріуполя, зокрема вісім захисників "Азовсталі". Більшість з них отримали тяжкі травми та потребують лікування.

- Більшість зі звільнених українців отримали поранення та травми. Деякі з них - з ампутованими кінцівками або не мають змоги рухатися. Усі вони проходитимуть медичне обстеження, лікування та реабілітацію. Черговий обмін – це результат роботи Об'єднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених, який виконав рішення Координаційного штабу щодо поводження з військовополоненими, - зазначають у СБУ.

Україна 1 грудня повернула з російського полону ще 50 захисників. У листопаді Україна та Росія провели шість обмінів полоненими. Додому повернули частину захисників "Азовсталі" та острова Зміїний, захисників ЧАЕС та прикордонників.