21 липня
Завантажити ще

Бурятія відправить в Україну шаманів з юртами

Бурятія відправить в Україну шаманів з юртами
Фото: utah.com

Бурятія відправить для російських загарбників юрти з шаманами. Як повідомляє видання "Сибирь.Реалии", така "допомога" буде направлена військовим, які перебувають у Старобешівському районі Донецької області. 

Вважається, що в юртах російські окупанти зможуть пройти шаманський обряд і відпочити. Встановлювати такі "пункти" планують у безпосередній близкості від зони ведення бойових дій.  Ініціатори пояснили, що вибрали юрту, бо «це зручно: її завжди можна швидко розгорнути або скласти назад і перевезти, і в ній можна проводити шаманські обряди».

-  Тільки шамани можуть, наприклад, повертати душу. Буває таке, що людина злякалася, під вибух потрапила чи ще щось. Шамани мають можливість швидко відновити людину. Або якщо отримав поранення, струс головного мозку, то баряшини (костоправи) можуть на місці оперативно допомогти – поправити хребет чи щось зробити, – сказав Голова  "Гуннського фонду" Олег Булутов.

РФ зосередила свої сили на Донбасі та намагається штурмувати сили ЗСУ. Але українські воїни регулярно відбивають напади ворога.